Apie mus

apie mus

UAB „Rokiškio odontologijos klinika“

Rokiškio odontologijos klinika įsikūrusi Rokiškyje siekia suteikti aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams. Naudodami pažangiausias, inovatyviausias technologijas dirbame dėl Jūsų. Ilgametę patirtį turintys gydytojai odontologai, ortodontai, higienistai visada stengiasi suteikti kokybiškiausias paslaugas atsižvelgiant į paciento pageidavimus, klinikinę situaciją. Sprendžiame net sunkiausius atvejus, kad mūsų pacientai liktų patenkinti rezultatu. Kiekvieno kliento burnos sveikatai, susirgimų profilaktikai, gydymui skiriamas ypatingas dėmesys. Specialistai konsultuoja, sudaro individualų gydymo planą, išsprendžia esamas dantų problemas. Naudojame anestetikus, kad pacientai galėtų gydytis be baimės, skausmo ir jaustųsi kiek įmanoma komfortabiliai. Klinika dirba patogiu grafiku, kad žmonės galėtų prisitaikyti vizito laiką, primename apie apsilankymą paskirtam laikui. Atlikus gydymą pacientui suteikiama visa informacija apie vykdytas procedūras, reikalingą priežiūrą po jų, išrašomi išrašai, duodamas implanto pasas ir kiti visame pasaulyje pripažinti dokumentai.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Patyrę specialistai

    Rokiškio odontologijos klinikoje dirba ilgametę patirtį turintys specialistai. Siekdami nuolatinio tobulėjimo, bendradarbiaujame su kolegomis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Domimės naujovėmis, kad mūsų pacientai liktų patenkinti ir išeitų su plačia šypsena.

  • Aukščiausios kokybės priemonės

    Naudodami naujausias technologijas, geriausios kokybės odontologines gydymo priemones užtikriname puikų paslaugų suteikimą net sunkiausiai klinikinei situacijai išgydyti.

  • Jauki aplinka

    Siekiame, kad apsilankymas klinikoje būtų malonus ne tik suaugusiems, bet ir mažiesiems pacientams. Jauki aplinka, vaikų psichologiją išmanantys bei specialiai paruošti dirbti su vaikais gydytojai laukia mažųjų pacientų kaip draugų. Mūsų tikslas, kad iš klinikos išeitumėte su plačia šypsena.

Užsiregistruokite, nedelskite pasirūpinti savo šypsena! +370 (617) 77999