Teritorinės ligonių kasos

Mūsų įstaiga yra sudariusi sutartį su Panevėžio teritorine ligonių kasa dėl dantų protezavimo paslaugų apmokėjimo Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis. Nuo 2019-01-01 įsigaliojo nauja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2005 metų lapkričio 21 d. įsakymo Nr. V-890 „Dėl dantų protezavimo paslaugų išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto tvarkos aprašo patvirtinimo“ redakcija.Vadovaujantis naująja įsakymo redakcija, visi asmenys, nuo 2019 m. sausio 1 d. pateikę prašymus įrašyti į asmenų, kuriems reikalingas dantų protezavimas, sąrašus, registruojami į vieną eilę, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.Asmenims, kuriems iki 2018 m. gruodžio 31 d. atėjo eilė gauti dantų protezavimo paslaugas ir kuriems buvo išsiųstos pažymos apie teisę gauti dantų protezavimo paslaugas, taikoma iki 2018 m. gruodžio 31 d. galiojusi įsakymo redakcija.

  • Pensininkams, nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims ir asmenims, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos, kurie turi arba po taikyto specifinio (spindulinio ir (ar) chemoterapinio) gydymo burnos ertmėje likę mažiau kaip 10 funkciškai visaverčių kontaktuojančių natūralių ar kokybiškų protezuotų antagonistinių dantų porų nuo pirmojo krūminio danties iki kitos pusės pirmojo krūminio danties, ir tiems, kuriems diagnozuotas didesnis nei II laipsnio patologinis visų dantų nudilimas (daugiau kaip 1/3 danties vainiko aukščio) – iki 504,81 balo (1 vnt balo vertė – 1,11 Eur. Daugiau informacijos http://www.paneveziotlk.lt/?TabID=42 )

    .

  • Pensininkams, nedarbingiems arba iš dalies darbingiems asmenims, kurių bedantis apatinis žandikaulis 4, 5, 6 dantų srityje yra mažesnio nei 12 mm storio,  taip pat  asmenims, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos, jei atlikta burnos ertmės, veido ir žandikaulių operacija su minkštųjų audinių šalinimu ir (ar) žandikaulių srities kaulo rezekcija   – iki 1 553,24 balo (1 vnt balo vertė – 1,11 Eur. Daugiau informacijos http://www.paneveziotlk.lt/?TabID=42 )

    ;

  • Vaikams, kurių kramtymo sistema dar vystosi, kai protezuojama laikinais dantų protezais, pagamintais iš laboratorijoje ar odontologijos kabinete polimerizuojamų polimerų, arba standartiniais apsauginiais metaliniais vainikėliais – iki 257,63 balo (1 vnt balo vertė – 1,11 Eur. Daugiau informacijos http://www.paneveziotlk.lt/?TabID=42 )

     ;

  • Vaikams, kurių kramtymo sistema iš esmės susiformavo, kai protezuojama ilgalaikių konstrukcinių medžiagų dantų protezais, išskyrus dantų protezų gamybai skirtas skaitmenines technologijas – iki 1 553,24 balo (1 vnt balo vertė – 1,11 Eur. Daugiau informacijos http://www.paneveziotlk.lt/?TabID=42 ).

Daugiau informacijos Panevežio TLK

Užsiregistruokite, nedelskite pasirūpinti savo šypsena! +370 (617) 77999